Проектування захисних кейсів Delta Case

Проектування займає вагому роль серед всього процесу виготовлення захисного кейса. Найважливішим при цьому є врахування вимог замовника і особливостей виробництва. Тому необхідно враховувати наступні основні провідні деталі, які можна побачити на наступних етапах:

1.

На першому етапі розробки йде узгодження розмірів кейса, як внутрішніх, так і зовнішніх хоча і вони взаємопов’язані, створюється перша ескізна модель майбутнього контейнера

2.

Наступним важливим кроком є визначення та розміщення ребер жорсткості оскільки від цього залежить на скільки буде міцний кейс. Також це впливає на кількість замків і петель, які розміщуються і розраховуються на цьому ж етапі.

3.

Третя головна деталь це штабелювання (укладання один на один з закріпленням штабелів) це дуже зручно, економить простір складського приміщення і значно збільшує стійкість укладаємої конструкції.

4.

Для забезпечення герметичності на відведених місцях боксу проектуються виступи і западини для розміщення та обмеження ущільнюючої гуми, яка щільно з’єднує кришку і тіло контейнера.

5.

Останнім етапом проектування кейса є розрахунки, проводяться перевірки готового виробу на міцність засобами CAE (Computer-aided engineering) систем. Отримана 3D модель піддається різноманітним можливим навантаженням. Так отримуються граничні результати навантажень пластикової кришки і корпусу.

Delta Case одна з не багатьох компаній в Україні, яка проектує пластикові захисні кейси під замовлення клієнта. Команда з проектувальників конструкторів спроектує контейнер під потреби замовника, враховуючи всі тонкощі і багато річний досвід виробництва боксів такого типу.