Переваги та характеристики захисних кейсів Delta Case

Delta Case

Основні характеристики

Ударостійкий кейс – спеціальне вмістилище, призначене для захисту вмісту під час перевезення і довгострокового зберігання.

Виготовлено з протиударного всепогодного поліетилену, що відрізняється високою стійкістю до ультрафіолету. Ротоформований спосіб виробництва забезпечує відносну легкість предмета.

Матеріал ящику дозволив знизити вагу на 30% в порівнянні з дерев'яними аналогами. Деталі виробу також виготовлені з високоякісної сировини:

1.

Металеві петлі зроблені з нержавіючої сталі.

2.

Ручки виготовлені з пластику, забезпечені поворотним механізмом. Витримують 200 кг ваги.

3.

Колеса зроблені з поліуретану. Матеріал робить пересування безшумним, чинить опір стиранню.

4.

Підшипники виготовлені з нержавіючої сталі.

Врізні колеса

Замок під пломбу

Пластикові ручки

Навісна кришка

Металеві ручки

Кранова петля

Поліуретанові колеса

Клапан вирівнювання тиску

Кейси для приладів повністю зроблені з урахуванням мінливості погоди і труднощів дороги.

Захисні властивості

"Дельта кейс" ударостійкий, водонепроникний, стійкий до холоду, вібрації. Випробування підтвердили дані властивості:

Герметичний кейс пройшов перевірку дощуванням: 2 години на нього лив дощ інтенсивністю 5 мм / хв. За підсумком внутрішність залишилася сухою. Оболонка водонепроникна.

Контейнер наповнили піском, тримали в кліматичній камері 4 г. Температура сягала -30С °. Потім корпус випробували на міцність: скинули з висоти 1 метр на бетонну поверхню дном, боком, торцем. Результат: об’єкт уцілів, бічні і торцеві тримачі не отримали ушкоджень. Перевірка на холодостійкість пройдена. Допустима температура експлуатації склала -40С ° – + 60С °.

Пластиковий ящик завантажили піском і закріпили на столі ударного стенду. Перевірка складалася з нанесення 110 000 ударів з перевантаженням 8g. Тривалість ударних імпульсів склала 15 мс. Підсумок: пошкодження відсутні, ударостійкість підтверджена.

Виріб закріпили на силовій підлозі. Бічні ручки приєднали до гідроциліндра. Навантаження на них збільшували до руйнування. Перша зламалася при навантаженні 204 кгс, друга – 214 ксг. Випробування довело стійкість тримачів.

Контейнер 2 г. піддавали вібрації на столі вібростенда з частотою 26 Гц і перевантаженням 2g. Корпус залишився цілий: вібростійкість доведена.

В результаті випробувань було виявлено такі показники міцності:

 1. Позитивна плавучість: 1,25 кг/дм3.
 2. Твердість поверхні: 62 Shore.
 3. t загоряння: +300 С °.
 4. Міцність: 27 МРа/3900 Psi.
 5. Рівень захисту: IP65е.
 6. Ударна в’язкість: -40 С ° 28 J/mm.
 7. t плавлення: +130 С °.

Завдяки водонепроникності, протиударності, герметичності корпусу вміст залишиться недоторканим незалежно від тяжкості умов експлуатації.

Використання захисних контейнерів

Пластиковий кейс прослужить власнику більшу частину життя: термін експлуатації перевищує 40 років. Гарантія становить 3 роки.

Товар виготовлений за прийнятими у військових стандартам і доступний до використання у важких умовах. Виробником передбачені моделі різних кольорів.

Контейнер підійде для зброї та інших великогабаритних предметів: внутрішні розміри досягають показників 1940х650х470 в залежності від моделей.

Глибина корпусу досягає 417 мм, кришки – 135 мм. Це дозволить використовувати продукт для обладнання різних розмірів.

Продукт підійде для захисту наступних типів речей:

 • Устаткування
 • Інструменти
 • Документи, цінні папери
 • Коштовності
 • Дорогий посуд
 • Антикваріат
 • Обладнання
 • Оргтехніка

Купити товар подібної якості в Україні досить важко: імпортні моделі дорогі, виробництво всередині країни не налагоджено. Недостатньо центрів, здатних здійснити гарантійне та сервісне обслуговування і кастомізувати продукт під конкретні вимоги клієнта.

Важливо не упускати можливості придбати виріб від виробника, здатного забезпечити безпеку великогабаритних тендітних речей.