ПЛАСТИКОВІ КЕЙСИ

RACK-КОНТЕЙНЕРИ

ТОВ «Дельта Преміум» – перший в Україні виробник професійної захисної тари – контейнерів з ударостійкого пластику. Ми проектуємо великі контейнери будь-якої складності для захисту крихкого обладнання в самих екстремальних умовах перевезення і зберігання. Крім того в нашому асортименті є рекові контейнери U6.

Якість нашої продукції відповідає міжнародним вимогам до захисної тари, а ціна при цьому є більш приємною для українського ринку в порівнянні з іноземними аналогами. Наша продукція виконана з найбільш якісної сировини і комплектуючих, що підтверджено випробуваннями в лабораторії.

Ви можете підібрати і купити ящик з існуючої на даний момент розмірної сітки або звернутися до нас для проектування моделі за Вашими вимогами.

Загальні характеристики

Невелика вага
(на 30% легше дерев’яних ящиків)

Матеріал ручок – пластик зі зворотним механізмом, що витримує вагу до 200 кг

Матеріал кейсу – всепогодний поліетилен з високою стійкістю до ультрафіолету

Матеріал коліс – м’який, безшумний, витривалий на стирання поліуретан

Матеріал металевих виробів кейса – нержавіюча сталь з чорнінням

Матеріал підшипників – нержавіюча сталь

Показники міцності

-40С° до +60С°

температура експлуатації

+300 С°

температура займання

+130 С°

температура плавлення

27 МРа/3900 Psi

міцність на розрив

IP65

ступінь захисту

1,25 кг/дм3

позитивна плавучість

62 Shore

поверхностная твердость

-40 С° 28 J/mm

ударна в’язкість

Переваги кейсів Delta Сase

Головна Значно легше дерев’яних контейнерів

Головна Відповідають вимогам військових стандартів

Головна Тривалий термін експлуатації – більше 40 років

Головна Гарантія на кейс і фурнітуру – 3 роки

Головна Широка гамма кольорів контейнерів

Головна Можливість експлуатації в найжорсткіших умовах

Головна Висока герметичність і гарантія повного збереження обладнання

Особливості захисних контейнерів

Захисні пластикові кейси оснащені спеціальними ложементами. Вони поміщаються всередину. Їх виготовляють з пінополіуретану, який м’яко фіксують об’єкт і не дають йому битися об тверді стінки.

Ложемент робиться на замовлення. Покупець надає дані про форму предмета, який планується зберігати в боксі. На основі цієї форми виробник і розробляє оригінальний ложемент.

Рекові кейси замінили собою традиційні шафи як більш надійне місце для зберігання крихких речей. Матеріал реків надійно захищає вміст від вібрації, ударів, перепадів температури та інших зовнішніх впливів ..

Не виключена ймовірність повені. Раніше захисні ящики виготовлялися з дерева, щоб звести до мінімуму ризик затоплення. Сучасні технології дозволили виробляти їх з протиударних матеріалів і при цьому зберігати позитивну плавучість на високому рівні.

Герметичні кейси зроблені з урахуванням різних погодних умов. Розробники припустили, що в ході експлуатації він буде потрапляти під дощ і сніг. Тому вони зробили його абсолютно водонепроникним.

Місткість виробів

Каталог продукції Delta Case містить зразки різних габаритів. Пластиковий кейс з внутрішніми розмірами 1940 х 650 х 470 вмістить предмети значної довжини. Довгоствольні гвинтівки, професійна відеоапаратура, довгасті інструменти для польових робіт – поміститься все.

Ложемент робиться на замовлення. Покупець надає дані про форму предмета, який планується зберігати в боксі. На основі цієї форми виробник і розробляє оригінальний ложемент.

Бокси підійдуть для зберігання великої кількості речей. Місце знайдеться для численних мисливських пристосувань, апаратів для пошуково-рятувальних операцій та дослідницьких експедицій.

Контейнер DU 7854 – 4411 підходить для обладнання незначного обсягу. Він використовується для перенесення ноутбуків, дорогої техніки, грошових блоків. Вага 17,4 забезпечує легкість транспортування і перенесення в важкодоступній місцевості.

Сучасні проблеми часто вимагають купити міцні кейси великою партією. Але виробників в самій Україні катастрофічно мало. Ще менше компаній готові продавати товар оптом в найкоротші терміни і доставляти на будь-яку відстань.

Випробування нашої продукції

Професійна перевірка

При виготовленні зброї кейс зажадав використання декількох методик перевірки якості. Метод Шора передбачає почергове нанесення ударів на корпус спеціальним механізмом. Так перевіряється, наскільки стійкий продукт до труднощів транспортування по пересіченій місцевості.

Успішна перевезення зброї та інших дорогих речей неможлива без високої виброустойчивости, опірності дощу, холоду. Експерти врахували всі можливі загрози і перевірили контейнери в лабораторних умовах.

Ручки – найбільш вразлива частина вироби. Перевірка якості власників зажадала використання особливих технологій. Фахівці переконалися, що ручки витримають напруги, якого в реальних умовах досягти практично неможливо.

Купити захисні кейси відповідної якості в Києві проблематично. Більшість виробників не мають техніки для проведення належних випробувань.

Послуги

Індивідуальне виробництво кейсів для зберігання під замовлення
Виробництво ложемента зі спіненого поліетилену або пластазоту
Кастомізація кейсів під конкретні вимоги клієнта
Гарантійне і сервісне обслуговування

Щоб обговорити питання і умови співпраці особисто або по телефону, заповніть форму – наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом!